Konzultační a třídnické hodiny 2016/17

Český jazyk a humanitní předměty

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Čoupek Zdeněk, Mgr. lichý Pá 14:35 Kab. 2 MS1A lichý Čt 7:00 A11
sudý Út 14:35 Kab. 2
Dujka Michal, Mgr. lichý Čt 15:20 Kab. tev MS2B sudý Po 13:45 B23
sudý Po 7:00 Kab. tev
Grycová Radmila, Mgr. lichý Út 7:00 Kab. 15 ME2B sudý St 14:30 A6
sudý Po 7:00 Kab. 15
Holešovský Radoslav, Mgr. lichý Po 16:00 Kab. tev OK2 sudý Út 14:30 A13
sudý Po 16:00 Kab. tev
Káňová Ivana, Mgr. lichý St 14:35 Kab. 3 IT4B lichý Po 13:45 A11
sudý Pá 13:45 Kab. 3
Kardošová Kateřina, Mgr. lichý Út 14:35 Kab. 2 IT4A sudý St 7:20 A11
sudý Út 7:00 Kab. 2
Kosinová Eva, Mgr. lichý St 14:35 Kab. 10 EPO3 sudý St 14:35 B40
sudý Po 13:45 Kab. 10
Koudelková Květoslava, Mgr. lichý Čt 7:00 Kab. 1 - - - -
sudý Čt 7:00 Kab. 1
Krákora Petr, PhDr. lichý Po 7:00 Kab. 2 PSP4 lichý Čt 13:35 B20
sudý Po 7:00 Kab. 2
Kyrš Jakub, Mgr. lichý Po 7:00 Kab. tev - - - -
sudý Čt 7:00 Kab. tev
Mikesková Šárka, Mgr. lichý Út 7:00 Kab. 3 MS4A sudý Po 15:25 Tel. 2
sudý Út 13:45 Kab. 3
Slabá Iva, Mgr. lichý Po 14:30 Kab. 1 - - - -
sudý Po 14:30 Kab. 1
Šrámková Gabriela, Mgr. lichý Po 13:45 Kab. 3 PUO1 sudý Po 14:35 A5
sudý St 13:45 Kab. 3
Vránová Eva, PhDr. lichý Út 7:00 Kab. 1 ME3B sudý Pá 7:25 A9
S Út 7:00 Kab. 1

Matematika a přírodovědné předměty

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Břicháček Michal, Mgr. lichý Út 15:25 Kab. 17 MS3B lichý Čtvrtek 13:45 B24
sudý St 14:35 Kab. 17
Bystroňová Martina, Mgr. lichý  St 14:35 B41 ME4B lichý Středa 14:30 B40
sudý Čt 14:35 B41
Vacková Věra, Ing. lichý Út 13:45 Kab. 17 ME3C sudý Středa 14:35 A7
sudý St 13:45 Kab. 17
Horáková Danuše, Mgr. lichý Pa 13:45 Kab. 16 IT3B sudý Středa13:45 B39
sudý Pa 13:45 Kab. 16
Morbacherová Jana, Mgr. lichý Út 14:35 FYZ ME2A lichý Čtvrtek 13:35 B32
sudý St 7:00 FYZ
Omasta Radomír, Mgr. lichý Út 13:45 Kab. FYZ ME1A sudý Pátek 13:45 FYZ
sudý Po 13:45 Kab. FYZ
Relichová Lenka, Mgr. lichý Út 14:35 Kab. 16 IT3A sudý Čtvrtek14:35 B41
sudý St 14:35 Kab. 16
Spěšná Pavlína, Ing. lichý Út 13:45 Kab. 17 OK1 lichý Úterý 14:30 A14
sudý Út 15:25 Kab. 17
Šorfa Jiří, Mgr. lichý St 13:45 Kab. 16 - - - -
sudý St 14:35 Kab. 17
Špaňhelová Alena, Mgr. lichý Čt 7:00 FYZ MS4B sudý Pondělí 14:30 B21
sudý Čt 7:00 FYZ
Štechová Svatava, Mgr. lichý Út 13:45 Kab. 17 EPO2 sudý Úterý 13:45 A2
sudý Út 14:35 Kab. 17
Tillerová Jana, RNDr. lichý Út 7:00 č. 320 - - - -
sudý Út 7:00 č. 320
Kratochvílová Hana, Mgr. lichý Čt 13:45 č. 312 - - - -
sudý Čt 13:45 č. 312
Vokoun Miloš, RNDr. lichý Út 7:00 Kab. 16 - - - -
sudý Út 7:00 Kab. 16

Cizí jazyky

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Benediktová Věra, PhDr. lichý út 13:45 Kab. 12 - - - -
sudý út 13:45 Kab. 12
Alešová Kristína, Mgr. lichý út 13:45 Kab. 11 - - - -
sudý po 13:45 Kab. 11
 Červená Pavlína, Mgr. lichý út 12:50 Kab. 12 - - - -
sudý čt 12:50 Kab. 12
Dundáčková Renata, Mgr. lichý st 7:00 Kab. 20 IT2A lichý čt 13:45 A7
sudý st 7:00 Kab. 20
Harvánková Ivana, Ing. lichý út 14:35 Kab. 9 EPO4 sudý st 13:40 B39
sudý st 7:00 Kab. 9
Holtzerová Barbora, Mgr. lichý pá13:45 Kab. 10 PSP1 sudý pá 13:45 B20
sudý út 14:35 Kab. 10
Kohutová Tamara, PhDr. lichý út 14:35 Kab. 11 - - - -
sudý út 14:35 Kab. 11
Komínková Eva, Mgr. lichý st 7:00 Kab. 11 MS4C sudý út 14:35 B22
sudý st 7:00 Kab. 11
Kukletová Vlasta, Mgr. lichý st 13:40 Kab. 10 - - - -
sudý po 13:40 Kab. 10
Marcin Michal, Mgr. lichý po 12:50 Kab. 11 - - - -
sudý út 13:45 Kab. 11
Myslíková Olga, Mgr. lichý pá 14:35 Kab. 20 PU2 lichý st 14:35 B36
sudý út 7:00 Kab. 20
Svoboda Ondřej, Mgr. lichý čt 14:35 Kab. 12 - - - -
sudý út 13:45 Kab. 12
Voráčová Dimitra, PhDr. lichý st 14:35 Kab. 20 ME3A sudý út 14:35 B36
sudý st 14:35 Kab. 20
Zlámalová Magdalena, Mgr. lichý út 7:00 Kab. 9 - - - -
sudý po 7:00 Kab. 9

Informační technologie a odborné předměty ekonomické

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Dobrovská Dana, Ing. lichý St 13:35 Kab. 13 - - - -
sudý St 13:35 Kab. 13
Hartmann Pavel, Ing. lichý Út 13:45 Kab. 13 - - - -
sudý Čt 14:35 Kab. 13
Kaspříková Eva, Ing. lichý Po 16:15 Kab. 18 PSP2 sudý Čt 14:35 B19
sudý Út 16:15 Kab. 18
Konvičná Jana, Mgr. lichý Út 13:45 Kab. 19 IT1A lichý Čt 13:45 V7
sudý Po 13:45 Kab. 19
Kříž Miloš, Ing. lichý Po 16:15 Kab. 14 - - - -
sudý Po 16:15 Kab. 14
Merta Daniel, Mgr. lichý Po 15:30 Kab. 18 IT1B lichý PO 14:35 B36
sudý Po 16:20 Kab. 18
Maštera František, Ing. lichý Po 13:45 Kab. 19 - - - -
sudý Čt 13:45 Kab. 19
Svoboda Martin, Ing. lichý Po 14:35 Kab. 13 MS 1B lichý PO 7:00 A 10
sudý Út 15:25 Kab. 13
Julinková Petra, Ing. lichý Po 13:40 Kab. 21 DNS1 lichý Čt 7:50 B22
sudý Po 14:35 Kab. 21
Pokludová Michaela, Ing. lichý Čt 15:25 Kab. 19 IT2B lichý Čt 14:35 B38
sudý Čt 13:45 Kab. 19
Sedláčková Miriam, Ing. lichý Út 14:30 Kab. 14 ME1B sudý PO 14:30 A8
sudý St 14:30 Kab. 14
Šamalová Jana, Ing. lichý Po 14:35 Kab. 21 EPO1 sudý Út 13:45 B39
sudý Po 15:25 Kab. 21
Šindlerová Hana, PaedDr. lichý Út 14:30 Kab. 13 - - - -
sudý Út 15:25 Kab. 13
Šlajchrt Jan, Mgr. sudý Po 13:45 Kab. 19 - - - -
lichý  Čt 13:45 Kab. 19
Vlček Miloslav, RNDr. lichý Pá 14:35 Kab. 18 - - - -
sudý Út 13:45 Kab. 18
Zedník Jiří, Ing. lichý St 15:25 Kab. 18 ME4A sudý Út 13:45 B38
sudý Čt 14:35 Kab. 18

Odborné předměty strojírenské

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Kocmanová Katarína, Ing. lichý St 7:00 Kab. 6 PSP3 lichý Pá 13:45 A1
sudý Čt 7:00 Kab. 6
Burian Zdeněk, Ing. lichý Čt 13:45 Kab. 7 MS2A lichý Pá 7:00 A4
sudý St 13:45 Kab. 7
Dohnal Tomáš, Ing. lichý Út 14:35 Kab. 7 OK3 sudý Čt 13:45 A17
sudý Po 14:35 Kab. 7
Fišer Miloslav, Ing. lichý Čt 7:00 Kab. 6 PUZ3 lichý St 7:00 A15
sudý St 7:00 Kab. 6
Karafiátová Stanislava, Ing. lichý Čt 13:45 Kab. 6 - - - -
sudý Pá 7:00 Kab. 6
Plíhal Milan, Ing. lichý Pá 7:00 Kab. 21 DS2 - - -
sudý Po 13:45 Kab. 21
Rozík Ladislav, Ing. lichý St 13:45 Kab. 7 - - - -
sudý St 13:45 Kab. 7
Studeník Jiří, Ing. lichý Út, 12:50 Kab. 8 - - - -
sudý Út 7:00 Kab. 8
Ťoková Jana, Ing. lichý Po 12:50 Kab. 6 - - - -
sudý Čt 13:45 Kab. 6
Živčák Tomáš, Ing. lichý Po 7:00 Kab. 21 MS3A lichý St 13:45 B21
sudý Po 7:00 Kab. 21
Felkel Jindřich, Ing. lichý Po 7:00 kanc.304 - - - -
sudý Po 7:00 kanc.304

Odborné předměty elektrotechnické

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den a čas místnost Třída týden den a čas učebna
Buchta Radomír, Ing. lichý po 13:45 Kab. 4 MEZ 1 lichý út 13:45 B28
sudý st 13:45 Kab. 4
Goliáš Pavel Ing. lichý út 13:45 Kab. 4 ME 4C lichý po 7:15 A12
sudý út 15:25 A12
Charvát František, Ing. lichý po 14:45 B27 MEZ 2 lichý čt 14:30 B27
sudý st 14:00 B27
Chmel Ladislav Ing. lichý st 13:45 Kab. 5 MEZ3 lichý út 13:45 B26
sudý út 12:50 Kab. 5
Novotný Vladimír, Ing. lichý út 13:45 ELM ME1C lichý po 14:35 B25
sudý po 14:30 ELM
Stehno Aleš, Ing. lichý st 14:35 Kab. 4 - - - -
sudý st 14:35 Kab. 4
Vlčková Ivana, Ing. lichý út 14:35 B29 ME 2C lichý čt 8:45 B26
sudý út 14:35 B29