Konzultační a třídnické hodiny 2018/19

Cizí jazyky

Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Benediktová Věra, PhDr.

L

Čt 14:35 Kab. 12

S

St 13:45 Kab. 12
Veverková Renata, Mgr.

L

Čt 13:45 Kab. 9

S

Út 13:45 Kab. 9
Hromková Dagmar, Mgr.

L

Čt 14:35 Kab. 11

S

St 13:45 Kab. 11
Dundáčková Renata, Mgr.

L

Út 14:35 Kab. 20

IT4A

L

Pá 7:00

B38

S

Út 14:35 Kab. 20
Harvánková Ivana, Ing.

L

Út 14:35 Kab. 9

S

Pá 7:00 Kab. 9
Holtzerová Barbora, Mgr.

L

Pá 13:45 Kab. 10

PSP3

L

St 14:35

B20

S

Po 13:45 Kab. 10
Kohutová Tamara, PhDr.

L

Po 13:45 Kab. 11

DNS1

S

St 13:45

B24

S

Po 13:45 Kab. 11
Komínková Eva, Mgr.

L

Út 7:00 Kab. 9

IT2A

S

Čt 14:35

B36

S

Út 7:00 Kab. 9
Kukletová Vlasta, Mgr.

L

St 14:35 Kab. 10

EPO2

S

Út 13:40

B40

S

St 14:35 Kab. 10
Marcin Michal, Mgr.

L

Po 14:35 Kab. 11

MS1C

L

Čt 14:35

B19

S

St 14:35 Kab. 11
Myslíková Olga, Mgr.

L

Po 14:35 Kab. 20

S

Po 7:00 Kab. 20
Svoboda Ondřej, Mgr.

L

Po 14:35 Kab. 12

MEZ2

L

Pá 13:45

B26

S

Čt 14:35 Kab. 12
Škrabalová Simona, Ing.

L

Po 13:45 Kab. 12

S

Út 13:45 Kab. 12
Voráčová Dimitra, PhDr.

L

Út 13:45 Kab. 20

S

St 13:45 Kab. 20
Zlámalová Magdalena, Mgr.

L

Čt 7:00 Kab. 9 ME4A

S

St 13:45

A1

S

Čt 7:00 Kab. 9

 

Český jazyk a humanitní předměty

 

Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Čoupek Zdeněk, Mgr.

L

St 13:45 Kab.2

MS3A

S

Po 7:00

A11

S

St 13:45 Kab.2
Dujka Michal, Mgr.

L

Čt 14:35 Kab.TV

MS4B

S

St 13:45

A5

S

Po 15:25 Kab.TV
Grycová Radmila, Mgr.

L

Po 7:00 Kab.8

ME4B

L

Út 14:35

B28

S

Po 7:00 Kab.8
Holešovský Radoslav, Mgr.

L

Po 16:00 Kab.TV

OK1

L

Čt 14:35

A13

S

Po 16:00 Kab.TV
Křížová Hana, Mgr.

L

Út 13:45 Kab.3  

S

St 13:45 Kab.3
Kardošová Kateřina, Mgr.

L

St 13:45 Kab.2

MS2A

S

Pá 7:15

A9

S

Čt 7:00 Kab.2
Kosinová Eva, Mgr.

L

Po 13:45 Kab.10

ME3A

L

St 13:45

B38

S

Út 7:00 Kab.10
Koudelková Květoslava, Mgr.

L

Čt 7:00 Kab.1

S

Čt 7:00 Kab.1
Krákora Petr, PhDr.

L

Po 7:00 Kab.2

PSP2

L

St 14:30

A8

S

Čt 7:00 Kab.2
Kyrš Jakub, Mgr.

L

St 7:00 Kab.TV

OK2

S

Po 14:35

A13

S

Pá 7:00 Kab.TV
Mikesková Šárka, Mgr.

L

Út 7:00 Kab.3

MS2C

L

St 16:10

TEL1

S

St 7:00 Kab.3
Slabá Iva, Mgr.

L

Čt 14:35 Kab.1

S

St 7:00 Kab.1
Šrámková Gabriela, Mgr.

L

St 7:00 Kab.3

PUO3

L

Po 13:45

A10

S

St 7.00 Kab.3
Vránová Eva, PhDr. L St 7:00 Kab.1 IT1A L St 13:45 A4
S St 7:00 Kab.1

 

Matematika a přírodovědné předměty

 

Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Břicháček Michal, Mgr.

L

ÚT 16:15

kab. 17

PUZ1

S

St 14:35

A15

S

ČT 12:50

kab. 17

Bystroňová Martina, Mgr.

L

PA 13:45

kab. 16

MS2B

L

Úterý

14:35

A6

S

ST 14:35

kab. 16

Holasová Hana, Mgr.

L

ÚT 7:00

kab. 16

-

-

-

-

S

ÚT 7:00

kab. 16

Horáková Danuše, Mgr.

L

ST 14:35

kab. 16

ME1B

S

Středa

13:45

B28

S

PO 14:35

kab. 16

Morbacherová Jana, Mgr.

L

PO 14:30

FYZ

ME2A

L

Pondělí 7:00

B32

S

ČT 14:30

FYZ

Novotná Táňa, Mgr.

L

ST 14.35

kab. 17

-

-

-

-

S

ÚT 14:35

kab. 17

Omasta Radomír, Mgr.

L

ÚT 14:35

kab FYZ

ME1A

S

Pondělí 14:35

B30

S

ÚT 14:35

kab FYZ

Relichová Lenka, Mgr.

L

ÚT 13:45

kab. 16

ME1C

L

Pátek

13:40

B41

S

ÚT 13:45

kab. 16

Spěšná Pavlína, Ing.

L

ÚT 14:35

kab. 17

OK3

L

Po 7:00

B19

S

PO 13:45

kab. 17

Špaňhelová Alena, Mgr.

L

PO 13:45

kab FYZ

ME4C

L

Úterý 7:15

B29

S

PO 14:30

kab FYZ

Štechová Svatava, Mgr.

L

ST 13:45

kab. 17

EPO4

L

Út 14:35

B25

S

ST 12:50

kab. 17

Tillerová Jana, RNDr.

-

-

-

-

Kratochvílová Hana, Mgr.

L

PO 14:30

Dv. 312

-

-

-

-

S

PO 14:30

Dv.312

Budínová Lenka, Mgr.

L

ST 14:35

kab FYZ

IT1B

S

Středa

14:35

A2

S

PÁ 13:50

Kab FYZ

Odborné předměty strojírenské

 


Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Kocmanová Katarína, Ing.

L

Út 14.30

kab. 6

PSP1

L

Po 14.35

A17

S

St 7.00

kab. 6
Burian Zdeněk, Ing.

L

Čt 7.00

kab. 7

MS4A

S

Čt 7.00

A14

S

St 7.00

kab. 7
Cupák Petr, Ing.

L

Po 13.45

kab. 4

-

-

-

-

S

Po 13.45

kab. 4
Dohnal Tomáš, Ing.

L

Po 14.35

kab. 7

-

-

-

-

S

Čt 13.45

kab. 7
Fišer Miloslav, Ing.

L

St 7.00

kab. 6

PUZ2

L

Čt 7.00

A15

S

St 7.00

kab. 6
Navrátilová Lucie, Ing.

L

Po 7.00

kab. 6

-

-

-

-

S

Po 7.00

kab. 6
Plíhal Milan, Ing.

L

Čt 7:00

kab. 21

MS1B

S

Čt 7:50

B23

S

Pá 7:00

kab. 21
Rozík Ladislav, Ing.

L

St 13.45

kab. 7

-

-

-

-

S

St 13.45

kab. 7
Ťoková Jana, Ing.

L

Čt 14:35

kab. 6

DNS2

L

St 7.00

B22

S

St 14.35

kab. 6
Uhříková Leona, Ing.

L

St 13:35 kab. 8

-

-

-

-

S

Út 14:35

kab. 8
Živčák Tomáš, Ing.

L

Po 7.00

kab. 21

MS1A

S

St 13.45

B21

S

Pá 7.00

kab. 21
Felkel Jindřich, Ing.

L

Po 7.00

kanc.304

-

-

-

-

S

Po 7.00

kanc.304

 

Informační technologie a odborné předměty ekonomické

 


Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Ing. Karel Fiala

lichý

Út 13:45

Kab. 14

-

-

-

-

sudý

Út 13:45

Kab. 14

Ing. Pavel Hartmann

lichý

Pá 7:00

Kab. 13

-

-

-

-

sudý

Pá 7:00

Kab. 13

Ing. Jaroslava Hulejová

lichý

Čt 13:45

Kab. 18

-

-

-

-

sudý

Út 13:45

Kab. 18

Ing. Alena Jirásková

lichý

St 13:45

Kab. 13

-

-

-

-

sudý

St 13:45

Kab. 13

Ing. Petra Julinková

lichý

Út 14:35

Kab. 21

EPO1

sudý

Po 13:45

B 21

sudý

St 14:35

Kab. 21

Ing. Eva Kaspříková

lichý

Út 13:45

Kab. 18

PSP4

sudý

Út 9:45

B30

sudý

Po 16:15

Kab. 18

Mgr. Jana Konvičná

lichý

Čt 14:35

Kab. 19

IT3A

sudý

St 14:35

V7

sudý

St 13:45

Kab. 19

Ing. Miloš Kříž

lichý

Po 16:15

Kab. 14

-

-

-

-

sudý

Po 16:15

Kab. 14

Ing. František Maštera

lichý

St 7:00

Kab. 19

DNS1

lichý

Čt 7:50

B22

sudý

Čt 13:45

Kab. 19

Ing. Martin Svoboda

lichý

Po 13:45

Kab. 13

MS3B

lichý

Po 7:00

A10

sudý

Po 14:35

Kab. 13

Ing. Jana Šamalová

lichý

St 14:35

Kab. 21

EPO3

sudý

Čt 14:30

B39

sudý

Po 15:25

Kab. 21

PaedDr. Hana Šindlerová

lichý

Po 13:45

Kab. 13

-

-

-

-

sudý

St 14:30

Kab. 13

Ing. Martin Švehlík

lichý

Po 14:35

Kab. 19

-

-

-

-

sudý

Po 13:45

Kab. 19

Mgr. Irena Štaffová

lichý

Út 14:35

Kab. 19

-

-

-

-

sudý

St 13:45

Kab. 19

RNDr. Miloslav Vlček

lichý

St 14:35

Kab. 18

IT3B

sudý

Po 13:45

B41

sudý

St 07:00

Kab. 18

Ing. Jiří Zedník

lichý

Út 14:35

kab. 18

IT2B

lichý

Po 13:45

B39

sudý

Čt 14:35

kab. 18

Mgr. Jana Zelinková

lichý

Čt 07:00

Kab. 18

IT4B

sudý

Pá 14:35

V7

sudý

Čt 07:00

Kab. 18

 

Odborné předměty elektrotechnické

 


Vyučující

KONZULTAČNÍ HODINY

Třída

TŘÍDNICKÉ HODINY

týden

den, čas

místnost

týden

den, čas

učebna

Buchta Radomír, Ing.

L

čt 14:30

kab.č.4

MEZ 3

S

út 14:35

B26

S

st 14:30

kab.č.4

Charvát František, Ing.

L

po 14,45

B27

MEZ 1

L

st 8,45

A3

S

po 14,45

B-25

Chmel Ladislav Ing.

L

út 12:50

kab.č.5

ME 3B

L

út 13:45

A12

S

po 12:50

kab.č.5

Novotný Vladimír, Ing.

L

čt 16,05

ELM

ME 3C

L

pá 7,00

A 12

S

po 7,00

ELM

Stehno Aleš, Ing.

L

po 14,35

A 12

—-

—-

—-

—-

S

út 14,35

A 12

Vlčková Ivana, Ing.

L

po 14:30

B29

ME 2B

S

pá 13:35

B29

S

po 14:30

B29